Used Honda CR-V for Sale in Calgary
2021 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Market Price: | $28,697 |
| Savings: | -$2,000 |
| Your price: | $26,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:274,107 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sonic Gray Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B9092 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2021 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Market Price: | $30,697 |
| Savings: | -$1,500 |
| Your price: | $29,197 |
Listed price does not include GST
Mileage:131,145 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | CR0755A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2021 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Listed price does not include GST Mileage:53,306 km
Market Price: $36,697
Savings: -$1,000
Your price: $35,697
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0712A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2021 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Your price: | $27,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:282,309 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0750A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2021 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Listed price does not include GST Mileage:111,116 km
Your price: $32,697
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Platinum White Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0851A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...






