Used Honda CR-V Hybrid for Sale in Calgary
2024 Honda CR-V Hybrid EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Listed price does not include GST Mileage:140,249 km
Market Price: $40,697
Savings: -$1,000
Your price: $39,697
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PR0600A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Hybrid Touring 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Market Price: | $41,697 |
| Savings: | -$500 |
| Your price: | $41,197 |
Listed price does not include GST
Mileage:98,211 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0710A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
2024 Honda CR-V Hybrid EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Listed price does not include GST Mileage:37,152 km
Your price: $45,697
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0717A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




