Used Hyundai for Sale in Calgary
2017 Hyundai Santa Fe Sport 2.0T Ultimate (A6) 4dr All-Wheel Drive
Low KM/AWD/Heated Seats
| Market Price: | $16,697 |
| Savings: | -$500 |
| Your price: | $16,197 |
Listed price does not include GST
Mileage:158,414 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TVW8996A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
Used 2017 Hyundai Santa Fe Sport 2.0T Ultimate SUV in Black with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 2.0L 4 cylinder engine paired to an Automatic transmission and AWD powert
.....Read MoreLire la suite2014 Hyundai Santa Fe Sport 2.0T Limited (A6) 4dr All-Wheel Drive
Sunroof / Navigation System / Heated Front and Rear Seats Listed price does not include GST Mileage:172,934 km
Your price: $14,697
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Gray |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0647A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
2015 Hyundai Santa Fe Sport 2.0T Premium (A6) 4dr All-Wheel Drive
Heated Front and Rear Seats / Back-up Camera / XM Radio Listed price does not include GST Mileage:141,592 km
Your price: $14,697
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0665A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
Loading More Vehicles ...




