Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Calgary
2021 Nissan Rogue SV 4dr All-Wheel Drive
Apple CarPlay/Android Auto/360 Camera
| Market Price: | $24,697 |
| Savings: | -$2,000 |
| Your price: | $22,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:117,496 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B9039 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
Used 2021 Nissan Rogue SV SUV in Grey with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 2.5L 4 cylinder engine paired to an Automatic transmission and AWD powertrain This Vehicle seat
.....Read MoreLire la suite2021 Dodge Durango Citadel 4dr All-Wheel Drive
Navigation/Sunroof/Heated Front Seats
| Market Price: | $37,697 |
| Savings: | -$4,000 |
| Your price: | $33,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:109,980 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | BF9040 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
Used 2021 Dodge Durango Citadel SUV in Grey with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 3.6L 6 cylinder engine paired to an Automatic transmission and AWD powertrain This Vehicl
.....Read MoreLire la suite2021 Honda Ridgeline Touring All-Wheel Drive Crew Cab 5.25 ft. box
Heated Seats/Navigation/Sunroof
| Market Price: | $43,697 |
| Savings: | -$4,000 |
| Your price: | $39,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:90,014 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B9042 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
Used 2021 Honda Ridgeline Touring Truck in Red with Black interior for sale in Calgary at Village Honda!
Powered by a 3.5L 6 cylinder engine paired to an Automatic transmission and AWD powertrain This Veh
.....Read MoreLire la suite2021 Honda Civic Touring 4dr Sedan
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Market Price: | $24,697 |
| Savings: | -$1,000 |
| Your price: | $23,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:164,470 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | CR0655A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
<
.....Read MoreLire la suite2021 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
HAIL SPECIAL
| Your price: | $33,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:26,697 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0487A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2021 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Your price: | $28,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:274,105 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sonic Gray Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B9092 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2021 Honda Civic Touring 4dr Sedan
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Your price: | $27,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:99,147 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | SR0687A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
<
.....Read MoreLire la suite2021 Lincoln Aviator Reserve 4dr All-Wheel Drive
360 View Camera / Remote Start / Sunroof
| Your price: | $41,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:127,838 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | B9094 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2021 Honda Pilot Touring 7P 4dr All-Wheel Drive
Rear Entertainment System / Remote Start / Sunroof
| Your price: | $38,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:150,276 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PR0684A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
<
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...










