Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Calgary
2024 Toyota Sienna XSE 7-Passenger 4dr All-Wheel Drive Passenger Van
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Market Price: | $60,697 |
| Savings: | -$2,000 |
| Your price: | $58,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:35,602 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | VR0537A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2024 Volkswagen Jetta Highline (A8) 4dr Sedan
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Market Price: | $28,697 |
| Savings: | -$500 |
| Your price: | $28,197 |
Listed price does not include GST
Mileage:86,804 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Deep Black Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | OVW9072 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
2024 Subaru Crosstrek Limited 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Your price: | $36,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:59,660 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0476A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
2024 Honda CR-V EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Your price: | $43,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:40,751 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0688A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Hybrid EX-L 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front and Rear Seats Listed price does not include GST Mileage:140,247 km
Your price: $40,697
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PR0600A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Your price: | $42,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:46,999 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0514A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
2024 Honda Odyssey Touring Passenger Van
Rear Entertainment System / Remote Start / Sunroof
| Your price: | $55,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:34,900 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Sonic Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | B9101 |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
2024 Honda CR-V Hybrid Touring 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Navigation System
| Your price: | $41,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:98,209 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0710A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
2024 Honda CR-V Sport 4dr All-Wheel Drive
Remote Start / Sunroof / Heated Front Seats
| Your price: | $43,697 |
Listed price does not include GST
Mileage:23,174 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | SR0743A |
| City: | Calgary |
Price includes Admin Fee of $699.00
.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










